NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Mohu AcneUP® gel kombinovat s dalšími kosmetickými přípravky jako je sérum nebo krém?

Ano, určitě můžete. V rámci večerní skincare rutiny doporučujeme pleť nejdříve důkladně vyčistit (nejlépe AcneUP® Cleanserem), následně použít sérum (pokud ho rádi používáte). Po séru použijte AcneUP® gel a nakonec noční krém (pokud ho používáte). Mezi jednotlivými kroky skincare vždy počkejte několik minut, aby došlo ke vstřebání každého přípravku.

AcneUP® gel je možné použít také samostatně, rovnou na vyčištěnou pleť.

Pro koho je AcneUP® gel určen?

AcneUP® gel je určen pro všechny věkové kategorie – děti, teenagery i dospělé, které trápí problematická a aknózní pleť – pupínky, černé nebo bílé tečky.

Je možné AcneUP® gel použít nejen večer, ale i ráno?

AcneUP® gel stačí používat 1x denně večer (na noc). Pokud, ale cítíte potřebu použít ho i ráno, je to možné. Pokud potřebujete pupínky také zakrýt (korigovat) je vhodné použít AcneUP® Color aktivní korektor.

Mohu AcneUP® Cleanser používat i na citlivou pleť s ekzémem?

Určitě ano. AcneUP® Cleanser má neutrální pH, neobsahuje mýdla, parabeny ani alkohol a proto je vhodný na důkladné očištění nejen aknózní pleti, ale také pleti trpící rosaceou, seboroickou dermatitidou nebo ekzémy.

Jsou přípravky AcneUP® vhodné pro těhotné a kojící ženy?

AcneUP® jsou kosmetické přípravky. Všechny složky v nich obsažené mají koncentraci povolenou právě pro kosmetiku. Jejich snášenlivost a bezpečnost byla testována a potvrzena Státním zdravotním ústavem v Praze. Kosmetické přípravky se standardně na těhotných a kojících ženách netestují. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme se poradit před používáním jakýchkoliv nových přípravků se svým lékařem, který zná nejlépe jejich aktuální zdravotní stav.

Jak mám AcneUP® Color aktivní korektor správně používat?

AcneUP® Color aktivní korektor je možné použít několika způsoby. Jako korektor (concealer) na jednotlivé pupínky, jako podkladovou bázi pod make-up nebo samostatně místo klasického make-upu. Po aplikaci AcneUP® Color je možné vždy použít běžný make-up.

Má AcneUP® Color aktivní korektor k dispozici více odstínů?

V tuto chvíli je AcneUP® Color dostupný v jedné barevné variantě. Pokud potřebujete korektor zesvětlit nebo ztmavit je možné ho smíchat s trochou Vašeho oblíbeného make-upu. Nebo po aplikaci AcneUP® Color použijte Váš běžný make-up na celý obličej (k docílení Vámi preferovaného odstínu).

Proč bych měl/a používat AcneUP® Color aktivní korektor místo svého make-upu nebo korektoru?

AcneUP® Color aktivní korektor obsahuje aktivní látky v makeupovém základu, které pomáhají nejen krýt a korigovat nedokonalosti pleti, ale zároveň zlepšují stav aknózní pleti.

Ochrana soukromí.
FacebookInstagramTiktok
#laskavapece #nejstevtomsami
NextForce
© NextForce a.s. 2024
Všechna práva vyhrazena.