O ZNAČCE

Pokožce na míru

AcneUP® je inovativní značka medicinální kosmetiky, vytvořená pro komplexní péči o problematickou pokožku trpící akné. Unikátní kombinace složek dlouhodobě potlačuje a zklidňuje viditelné projevy akné (černé tečky, zarudlé pupínky, zanícené pustuly), synergicky působí na zánětlivé i nezánětlivé formy akné, vhodná je rovněž jako prevence jejich vzniku či rozvoje. Pro použití každý den.

AcneUP Synergický aktivní gel

AcneUP® Gelaktivní proti zánětlivým i nezánětlivým projevům akné. Jedinečná kombinace složek působí komedolyticky a přitom rychle zklidňuje zánět a začervenání, redukuje tvorbu mazu, zklidňuje pokožku a pomáhá urychlit hojivé procesy.

kyselina azelaová 10% + niacinamid 4% + kyselina glycyrrhetinová

retinyl palmitát

extrakty z kořene lopuchu + květu violky

panthenol & betaglukan

Textura lehounkého transparentního gelu umožňuje flexibilně a snadno aplikovat buď fokálně (např. pouze na zánětlivé léze), nebo lokálně na celé plochy (obličej, dekolt, ramena, záda). Aplikace 1x denně – samostatně, nebo jako doplněk dermatologické léčby.

AcneUP Jemná čistící emulze

AcneUP® Cleanserjemná čisticí emulze – univerzální pro každodenní péči o normální i problematickou pleť (akné, rosacea, seborea..). Šetrně odstraňuje nečistoty a make-up, zanechává pokožku přirozeně pružnou, vláčnou a jemnou. Díky malému počtu ingrediencí a pH neutrálnímu k pokožce je emulze dobře snášena i citlivou pletí, neobsahuje mýdla, alkohol ani parabeny. Připravuje pleť pro následnou aplikaci hydratujících, zklidňujících či léčivých přípravků. Lze použít s i bez oplachu vodou.

Přípravky AcneUP® jsou patentovány ve Švýcarsku, notifikovány pro státy EU a atestovány Státním zdravotním ústavem ČR. Výroba probíhá podle přísných standardů správné výrobní i distribuční praxe v České republice, používáme surovin farmaceutické kvality. Přípravky distribuujeme výhradně přes lékárny.

Akné je onemocnění jako každé jiné, tedy nejlépe Vám s jeho léčbou poradí lékař či lékárník. Pokud si nejste jisti jestli o Vaši pleť pečujete správně, neváhejte a objednejte se na konzultaci k odborníkovi. Ušetříte si tím čas a možná předejdete závažnějším projevům akné. Držíme pěsti!
Ochrana soukromí.
FacebookInstagramTiktok
NextForce
© NextForce a.s. 2022
Všechna práva vyhrazena.