NA MÍRU PROTI AKNÉ

AcneUP® je inovativní značka medicinální kosmetiky, vytvořená pro komplexní péči o problematickou aknózní pokožku. Obsahuje unikátní kombinaci složek, u kterých bylo prokázáno, že podporují potlačení a zklidnění viditelných projevů akné (černé tečky, zarudlé pupínky, zanícené pustuly).  Aktivní složky přípravků AcneUP synergicky cílí na zánětlivé i nezánětlivé formy akné. Rovněž mohou působit jako prevence jejich vzniku či rozvoje. Pro každodenní použití.

Acneup color
Kompletní složení

AcneUP® COLOR aktivní korektor na projevy akné

Dermatologický tónovaný korektor -  kryje, koriguje a zároveň zlepšuje stav aknózní pleti!

AcneUP® Color ihned po aplikaci vylepší vzhled pokožky trpící akné. Díky synergickému působení odborně navržených aktivních látek dlouhodobě potlačuje a zklidňuje viditelné projevy problematické pleti (černé/bílé tečky, zarudlé a zanícení pupínky).  Unikátní kombinace zklidňujících, hojivých a antimikrobiálních složek v makepovém základu přináší viditelné zlepšení pleti. AcneUP® Color neucpává póry (je nekomedogenní).

niacinamid 4% + ammonium glycyrrhizát (derivát kyseliny glycyrrhetinové)

panthenol & bisabolol

arganový olej

AcneUP® Color lze použít jako korektor na jednotlivé léze, jako bázi pod oblíbený make-up nebo místo make-upu na celou plochu obličeje. K dosažení ideálního odstínu je možné smíchat AcneUP® Color s menším množstvím klasického make-upu. Pro použití každý den, kdykoliv je potřeba.

AcneUP Synergický aktivní gel
Kompletní složení

AcneUP® Gel – aktivní proti zánětlivým i nezánětlivým projevům akné. Jedinečná kombinace složek, které působí komedolyticky a přitom rychle zklidňují zánět a začervenání, pomáhají redukovat tvorbu mazu, zklidňují pokožku a podporují urychlení hojivých procesů

kyselina azelaová 10% + niacinamid 4% + ammonium glycyrrhizát (derivát kyseliny glycyrrhetinové)

retinyl palmitát

extrakty z kořene lopuchu + květu violky

panthenol & betaglukan

Textura lehounkého transparentního gelu umožňuje flexibilně a snadno aplikovat buď fokálně (např. pouze na zánětlivé léze), nebo lokálně na celé plochy (obličej, dekolt, ramena, záda). Aplikace 1x denně – samostatně, nebo jako doplněk dermatologické léčby.

AcneUP Jemná čistící emulze
Kompletní složení

AcneUP® Cleanser – jemná čisticí emulze – univerzální pro každodenní péči o normální i problematickou pleť (akné, rosacea, seborea..). Šetrně odstraňuje nečistoty a make-up, zanechává pokožku přirozeně pružnou, vláčnou a jemnou. Díky malému počtu ingrediencí a pH neutrálnímu k pokožce je emulze dobře snášena i citlivou pletí, neobsahuje mýdla, alkohol ani parabeny. Připravuje pleť pro následnou aplikaci hydratujících, zklidňujících či léčivých přípravků. Lze použít s i bez oplachu vodou.

Přípravky AcneUP® jsou patentovány ve Švýcarsku, notifikovány pro státy EU a atestovány Státním zdravotním ústavem ČR. Výroba probíhá podle přísných standardů správné výrobní i distribuční praxe v České republice, používáme suroviny farmaceutické kvality. Přípravky distribuujeme výhradně přes lékárny.

Akné je onemocnění jako každé jiné, tedy nejlépe Vám s jeho léčbou poradí lékař či lékárník. Pokud si nejste jisti jestli o Vaši pleť pečujete správně, neváhejte a objednejte se na konzultaci k odborníkovi. Ušetříte si tím čas a možná předejdete závažnějším projevům akné. Držíme pěsti!
Často kladené dotazy

Akné a péče o problematickou pleť

Podcast

Ochrana soukromí.
FacebookInstagramTiktok
#laskavapece #nejstevtomsami
NextForce
© NextForce a.s. 2024
Všechna práva vyhrazena.